خانه / مقالات اموزشی / طراحی وب سایت / با ۶ قدم در گوگل سایتز سایت خود را به صورت رایگان بسازید
آموزش موتور جستجوی گوگل
آموزش موتور جستجوی گوگل

با ۶ قدم در گوگل سایتز سایت خود را به صورت رایگان بسازید

گوگل سایتز به شما این امکان را می دهد که سایت رایگان بسازید در این سایت هاست و میزبانی نیز رایگان است و در اختیار کاربران قرار گرفته است. با این روش و خدمت گوگل که ناشناخته مانده بود در حالی که امکان بسیار ارزشمندی است و شما را از نیاز به طراح وب سایت و برنامه نویس و یا هر چه مربوط به طراحی وب سایت است بی نیاز کرده و شما خودتان می توانید به طور رایگان وب سایت داشته باشید.هم چنین امکان قرار دادن فیلم و عکس و موسیقی و برنامه و سایر فایل های مدنظرتان برای شما فراهم شده است که می توانید آن ها را بر سایت خود قرار دهید.

نکته بسیار جالب در این خدمت گوگل به کاربران خود این است که دارندگان این وب سایت می توانند مدیریت نمایش آن را در دست بگیرند و آن را برای عموم و یا تعدادی از کاربران خاص خود نمایش دهند.

حجمی که گوگل سایتز با پهنای نامحدود در اختیار شما قرار می دهد ۱۰۰ مگا بایت است که می توانید به خوبی از آن بهره ببرید این سایت می تواند برای هر هدف مورد نظر شما از جمله فروشگاهی و اطلاع رسانی و … توسط خودتان طراحی شود.

با وارد شده به لینک زیر می توانید از آموزش کامل Google sites به زبان فارسی بهره ببریدو سپس وارد آدرس  sites.google.com شوید.

https://sites.google.com/site/googelsites/home/1

نوین آی تی

درباره آموزشگاه نوین آی تی

همچنین ببینید

آموزش برنامه نویسی جاوا

نحوه نام گذاری متغییر های جاوا

مطلب جدیدی که در این آموزش قرار است فرا بگیریم نحوه صحیح نامگذاری متغیر ها ...

دیدگاهتان را بنویسید

علی طاهری آموزشگاه طراحی سایت نوین آی تی 021-88283800 info(@)novin-it.net