خانه / مقالات اموزشی / طراحی وب سایت / سبک های جدید طراحی قالب وب سایت
آموزش RESPONSIVE
آموزش RESPONSIVE

سبک های جدید طراحی قالب وب سایت

شاید جالب باشد بدانید که اکثر قالب های جدید حاصل تجربه و راحت بودن ارتباط کاربر با وب سایت به و جود آمده اند. یعنی همواره به دنبال این هستیم که کاربر ارتباط مناسب تری با وب سایت ما برقرار کند و مدت زمان بیشتری در سایت ما زمان خود را سپری کند. در اینجا تعدادی از این قالب ها معرفی می شوند:

  • قالب دوبعدی

در این قالب هیچ گونه المان سه بعدی استفاده نمی شود و همین به درک بیشتر کاربر از وب سایت کمک می کند زیرا در گیر گرافیک های سه بعدی وب سایت نمی شود.این نوع قالب با انواع سایز های مختلف صفحات نمایش بهتر سازگار می شود . چون مدل های گرافیکی کمتر است و فونت ها بزرگتر هستند ارتباط بیشتری از طریق محتوا و اطلاعات با کاربر برقرار می شود.

  • طراحی تک صفحه

این مدل طراحی به این معناست که شما می توانید با کلیک بر روی هر یک از قسمت ها به صفحه دیگر منتقل نشده و در همان صفحه بمانید یعنی تمام بخشهای مرتبط به سایت در یک صفحه قرار داردو چون شما مدت زمان زیادی تنها در یک صفحه قرار میگیرید این مساله موجب افزایش رنکینگ سایت شما خواهد شد.

  • طراحی ریسپانسیو

این طراحی به طور کامل در سایت توضیح داده شده است که شما می توانید برای هر سایز تبلت و گوشی و … با استفاده از html و css  وب سایت انعطاف پذیر خود را طراحی کنید. این نوع طراحی هم باعث افزایش رتبه ما در موتور گوگل می شود چون اکثر کاربران اینترنت امروزه با موبایل و تبلت وارد اینترنت می شوند.

  • طراحی انیمیشنی

مسلما سایتی پویا و متحرک ظاهر بهتری نسبت به سایت استاتیک دارد در قدیم این کار با استفاده از فلش انجام می شد که قبلا حجم سایت را افزایش می داد و سایت را سنگین می کرد اما امروزه این کار با همان html و css با استفاده از ابزار jquery و mootools انجام می شود.این کار حجم سایت را نیز کاهش می دهد.

  • طراحی سه بعدی

این قالب خاصی است که طرفداران خاص خود را دارد. البته معمولا فقط قسمتی از سایت به این ترتیب طراحی می شود.

 

 

 

درباره آموزشگاه نوین آی تی

همچنین ببینید

طراحی سایت

تفاوت وبلاگ و وب سایت در چیست؟

مهم ترین تفاوت که وبلاگ را از وب سایت متمایز می سازد شکل آنها است. ...

دیدگاهتان را بنویسید

علی طاهری آموزشگاه طراحی سایت نوین آی تی 021-88283800 info(@)novin-it.net